Кумпель за Оперним

Пивна ресторація

Адреса:

м. Львів, проспект Чорновола, 2 Б
(За Оперним театром)

Графік роботи:

11:00 – 22:00

Пивна ресторація «Кумпель»

Добре пиво — добрим людям

Інтер’єр пивної ресторації має свій особливий батярський характер поєднаний з лофтовим стилем. Заклад має велику контактну барну стійку та просторі зали, зручні для компанійських посиденьок чи забав. У літній час на даху працює тераса з краєвидом на місто.

У ресторані є хоспер меню, великий вибір наїдків з риби та м’яса: ковбаски власного виробництва, пструг смажений на ронделі, хрусткий короп, смажений «на червоно», півкачки, фаршированою домашньою локшиною та печерицями, волова карманадля, різноманітні лєгуміни до пива та страви на компанію. А також діють обідні пропозиції.

Щодо пива – тут на крані завжди є шість сортів розливного кумпельового пива. Зокрема,  «Галицьке світле» і «Пшеничне» – сорти, розроблені на основі давніх рецептур пивоварів Львова саме для цієї пивної ресторації. Також тут можна скуштувати декілька сортів кумпельвого крафту, найпопулярніші сорти – India Pale Ale світлий, Mosaic та Hoppy Lager.

Кварта Львівська

Щоп’ятниці та щосуботи у ресторані виступає батярський бенд «Кварта Львівська» із популярними хітами Львова 30-х років.

На першому поверсі приміщення, де знаходиться ресторан, працює фірмовий магазин «Під Кумпелем», де можна купити пиво з пивоварні Кумпель та продукти з фермерських господарств Західної України.

Варто зазначити, що інтер’єр цього ресторану здобув друге місце на європейському конкурсі ресторанних дизайнів у Дубліні.

3D-Тур ресторацією Кумпель за Оперним